کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

امبر بِلند یا "معجون کهربایی" به عنوان سومین عطر از سری عطرهای بِلند (Blend) دویدوف، با غلظت ادو پارفیوم عرضه شد. مجموعه ی Davidoff Blend Collection الهام گرفته از زندگی و فلسفه ی بنیان گذار این برند یعنی "زینو داویدوف" می باشد. کسی که به سرتاسر دنیا سفر کرد تا بهترین پیشکش های هر منطقه را به دست آورد. اشتیاق او برای ایجاد هنرمندانه ی عطرها با استفاده از مواد درجه یک و درک او از زیبایی بدیع، سبب شد تا نام Davidoff مترادف شود با سبک و کیفیتی لطیف و پایدار. امروز، مجموعه ی Blend ادامه دهنده ی ارزش های برتر و ظرافت کاستی ناپذیر داویدوف است. عطرهایی که با داشتن ترکیبی درخشان از مواد خالص و ناب در بطری هایی منحصر به فرد معرفی شده اند.

 

هریک از روایح عالی در این مجموعه ترکیبی با کیفیت بسیار بالا را نشان می دهد که تداعی گر توانگری و لذت اند. "معجون چرمی" یا (Leather Blend)  از این سری در سال 2014 تولید شد. مُشک گرم و ملایمی که پیرامون نُتی مردانه از چرم طراحی شده است. در حالیکه دیگر عطر اینسری یعنی "آگار بِلِند" (Agar Blend)  که یکی از محوری ترین و مورد پسندترین ترکیبات چوبی را دارد، فریبنده و اغواگر در سال 2015 معرفی شد. در سال 2016، Davidoff Amber Blend پرتوی بسیار با ارزش کهربا را برای این مجموعه ی لوکس به ارمغان آورد. یک دلفریب بی انتها! این عطر مردانه جدید تجربه ای منحصر به فرد و بسیار پر احساس را ارایه می دهد.

 

امبر بلند با رایحه ای تند، شرقی و جذابیتی فراگیر توسط استاد عطرسازی اولیور پِسچو ساخته شده است. اتحادی اغواگر از نت های شرقی محبوب، آکورد کهربایی فروزنده ای را رقم زده است. معجون کهربایی داویدوف طراوات ابتدایی خود را مدیون ترکیب نفسانی خوش ساخت جوز و دارچین است که حسی تند و گرم را به عطر می بخشد. قلب عطر از عصاره رام خالص* برای فراهم آمدن رایحه ای غنی و پر جنب و جوش از مردانگی بهره برده است. و در بیس کار، درخشندگی کهربا بلطف چوب صندل کِرِمی و بلسان دلپذیر پِرویی تقویت شده و لذت جسمانی مقاومت ناپذیری را ارایه می دهد. Olivier Pescheux می گوید «زمانی که در حال ساخت این عطر بودم، منبع الهام من یک پالت از مواد اولیه ی بسیار با کیفیت بود. من از برخی مواد اولیه ی جدید و عالی استفاده کردم که می تواند هماهنگی و دلپذیری آکورد کهربا را بالا برده و بازسازی کند. همانند Succan طبیعی (عصاره رام خالص) که هنوز هم در عطرسازی ماده ای بسیار نادر و منحصر به فرد است».

بطری شیک Amber Blend به طور کامل مکمل نگاه لطیف و پالوده ی این مجموعه با تُن کهربایی عمیق آن است. دو قطعه به طور ظریف و موازی شیشه آن را تشکیل می دهد که در وجه های کناری یک شیار مشخص پیرامونش قرار گرفته و مواد گرانبهای تشکیل دهنده ی عطر را در خود جای می دهد. صفحه ی فلزی طلایی که نام عطر بر آن نقش بسته و سر بطری کهربایی تیره-طلایی آن، به حس تجمل و شیک بودنش می افزاید. همگام با این طراحی، جعبه ی عطر نیز طرح مشابهی داشته و سبک و برجسته است تا کامل کننده ی زیبایی این کار باشد. این عطر دیویدوف گرم، جذاب و پرقدرت شما را به سفری منحصر به فرد در احساسات می برد. غلظت آن ادو پارفیوم و حجمش 100 میل می باشد که جهت تست و خرید زنان و مردانه در دسترس میباشد. قیمت عطر نیز همتراز با دیگر عطرهای این لاین میباشد. 

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

داویداوف دیوداوف عنبر بلند عمبر خرید دیویدوف

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت