کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

بلک ارکید همان عطریست که در سال 2006 توسط تام فورد صنعت عطر را به لرزه در آورد و در مدتی کوتاه در سراسر دنیا محبوب شد. شخصیت آن جذبه ای تاثیرگذار و غیرمعمول دارد. ترکیب نوعی قارچ و عناصر شرقی-شیپغ رایحه ی گل ارکید را می پروراند و با تکیه بر بوی شکلات در حالی که سایه هایی از چوب را به همراه دارد، حس انگشتانی چسبناک را تداعی می کند. تلفیق گل ها با زمینه ای میوه ای در نهایت عطری اعتیادآور، بسیار تاریک، ادویه ای و خوشبو را می آفریند. و به درستی یکی از مهلک ترین روایح است که، یا مرکز عشق ورزی خواهد بود و یا برهم زننده ی احساسات. عطری که با لایه های عالی ترکیبش احساسات سرکش را برمی انگیزد.

 

این یک گل تمام عیار برای من است...لوکس، خالص و پیچیده "تام فورد"

 

بلک ارکید غنی، تاریک و کلاسیک است. عطر و بوی آن را می توان جز بهترین عطرهای ساخته شده توسط برترین خانه های عطر دانست. رایحه ای لاکچری و نفسانی با ردپای غنی و تاریک از جنس ارکید سیاه و ادویه، مدرن و ابدی. این یک ارکید معمولی نیست چیزی فراتر از صفات مجلل و نادر است. من تیره ترین ارکید را میخواستم که به سادگی پیدا شدنی نیست. اینها سخنان تام فورد در معرفی این عطر افسانه ای در 10 سال قبل است. 

 

بلک ارکید پرفیوم لالیک ادیشن (BLACK ORCHID PERFUME LALIQUE EDITION) : برای دیدن مشخصات و نت های عطر جدید تام فورد کلیک کنید .

این ادکلن جدید، شیشه عطری با تولید محدود و به عنوان قطعه هنری نهایی این مجموعه است که با بالاترین غلظت پرفیوم پر شده است. این شیشه 15 میل مخصوص کلکسیون دارها، توسط مشهورترین طراحان نامی دنیا در کمپانی معظم لالیک (شرکت تولید کننده کریستال لالیک) ایجاد شده است. ترکیب این عطر همان تام فورد اولیه با غلظتی بیشتر است که در نیمان مارکوس (از شرکت های زنجیره ای بزرگ امریکایی) و همچنین وب سایت رسمی تام فورد با قیمت 815 یورو در دسترس است.

علاوه بر این بطری لالیک زیبا، عطر جامد بلک ارکید (159 یورو)، پودر نایت بلومِ بلک ارکید(70 یورو) و رژ لب آن (54 یورو) نیز به عنوان مجموعه ای کامل از این ادکلن افسانه ای در سال 2016 توسط تام فورد عرضه شد. 

 

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

تام فورد جدید بلک ارکید جدید

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت