کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

گرانترین خانه جواهر یعنی کارتیر در سال ۲۰۱۱ با الهام از بوسه از ابتکاری جدید در ایجاد لاین عطری خود به نام بوسه دزدکی (Baiser Vole) استفاده کرد. در تولید عطرهای این لاین بر استفاده از اسانس نادر و لطیف گل لیلی (سوسن) تاکید شده است. عطر جدید این برند یعنی Baiser Fou یا بوسه دیوانه وار در لاینی مشابه اما با تاکید بر رایحه ی گل دیگری، در ماه مارس ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. 

 

 

 

 

 

این ریفرنس به عنوان عطر زنانه ای بازیگوش و با تکیه بر تداعی رایحه ی یک بوسه با رژلب معرفی شد. "بوسه دیوانه وار" توسط پرفیومر ماتیلد لورانت طراحی شده که او گل ارکیده را به عنوان برجسته ترین جزء عطرش در نظر گرفته است. همانند بسیاری از ادکلن های کارتیر، این کار نیز برای عشاق عطرهای لاکچری و منحصر بفرد عرضه می شود. اینبار رایحه ای احساساتی، پرشور، شیرین و برگرفته از ارکیده پودری که می توان با ان عطر رژلب را متصور شد.

 

بطری شفاف با دربی طلایی دقیقا مشابه با مدل Baiser Vole است. اینبار درب طلایی با یاقوتی بر بالای ان اراسته شده که نام عطر نیز برروی ان به چشم می خورد. این عطر با غلظت ادو پارفیوم و در حجم های 50 و 75 میل در دسترس خواهد بود.

 

نگارش: تیم مقالات رویال عطر

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت