کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

مک که یکی از شناخته شده ترین برندها در زمینه لوازم آرایشی است، در حال عرضه کلکسیون جدید عطرهای خود تا پایان نوامبر 2016 می باشد. مجموعه عطرهای "شادو سنت" الهام گرفته از افسون سایه های رنگی رژ لب های مک است. در واقع آن ها با توجه به پرفروشترین مدل های رژ لب های مک اینسری از عطرها را تولید می کنند.

 

6 عطر با نامهای کِرِِم عریان (Creme De Nude)، تِدی مخملی (Velvet Teddy)، خواستار یاقوتی (Ruby woo)، خطر یک زن (lady danger)، شیرزن من (My heroin) و آبنبات یام یام (Candy Yum-Yum) عطرهای جدید مک می باشند. عطر Creme De Nude  با الهام از رایحه ی پوست انسان با بویی از کهربای اغواگر و مشک بهمراه کارامل اعلام حضور می کند. تدی مخملی عطری شامل عسل وحشی و مشک کرم دار است. عطر خواستار یاقوتی از دسته چوبی-گلی بوده و شامل آکوردی از چرم قرمز است.

 

خطر یک زن یک عطر شرقی گلی-چوبی بوده که با حضور برجسته گیلاس وحشی می باشد. شیرزن من بوی زعفران، بخور و دود بهمراه چرم کردوبای سیاه را دارد و در نهایت مدل آبنبات یام یام عطری گلی-میوه ای خوراکی محسوب میشود که شامل نت هایی از میوه های گرمسیری و آبنبات پنبه ای است. هر شیشه ۳۰ میل از این عطرها از اواخر نوامبر با قیمت ۵۷ دلار به فروش خواهد رسید. فکر می کنید عطر مورد علاقه شما از این بین کدامیک باشد؟

 

عطر

پیشنهادهای رویال عطر

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت