کاربر مهمان خوش آمدید       ثبت نام ورود

روزهایی که زودتر تمام می شوند؛ آسمانی که بیشتر ابری شده است . هوایی که سردتر شده است. برگ هایی بی دغدغه و سبک که به اختیار باد از این سو به آن سو می روند و در نهایت بر روی زمین سرد آرام میگیرند. پائیز سرمایش را به جسم میدهد و افسردگی اش را به روح . . . 

فصل پائیز فرا رسیده است و وقت آن شده که تمرکزمان را بر روی عطرهای معتدل بگذاریم . در این سری از مقالات سریالی رویال عطر طی دوبخش شما را با بهترین عطرهای پائیزی مردانه از برند های دیزاینر آشنا خواهیم کرد تا در میان انبوهی از عطرها، انتخاب های راحت تر و بهتری داشته باشید.

 

1- عطر تغ هرمس ادوتویلت و ادوپرفیوم مردانه ( Terre d'Hermes Hermes for men EDT & EDP )

تغ هرمس روایتی نمادین از عناصر خام و دگرگون است که میان آسمان و زمین اتفاق می افتد. تق یا تغ هرمس عطریست موقر و سرشناس برای مردانی جنتلمن. رایحه ای که از تغ هرمس ساطع میشود، تلخ با کاراکتری جدی و مصمم است . عطری تند و تیز که در ترکیب با رایحه خاکی مانند و خشک وتیور ( خس خس) و همچنین رایحه تلخ و ترش پرتقال رایحه ای کلاسیک، نسبتا رسمی و شدیدا مردانه را برایتان به ارمغان آورد.

Terre d'Hermes دارای دو غلظت ادوتویلت و ادوپرفیوم میباشد که هر دو بسیار شبیه به هم بوده و تفاوت های کمی با یکدیگر دارند. اگر به دنبال عطری تند و تیز با رایحه غالب پرتقال تلخ و وتیور هستید، این عطر یکی از گزینه های تست و خرید شما خواهد بود.  عطر Terre d'Hermes شاهکارییست که فقط از عطار چیره دستی همچون  آقای اِلِنا بر  می آید . و بی شک یکی از برترین عطرهای برند هرمس، Terre d'Hermes for men می باشد . که فروش بسیار زیادی هم در سراسر جهان داشته و هنوز هم دارد .  با توجه به تاریخچه و اعتبار برند هرمس، می توان کیفیت عطرهای زنانه‌ و مردانه هرمس را در مقابل رقیبان دیزاینری خود در سطح بالایی دانست .

پخش بوی عطر : متوسط

ماندگاری : 4 الی 6 ساعت

قیمت حدودی عطر : نسخه 100 میلی ادوتویلت تغ هرمس حدودا 260 هزار تومان و نسخه 75 میلی ادوپرفیوم نیز در همین حدود در فروشگاه های عطر و ادکلن به فروش می رسد.

 

2- عطر دیور اوم یا هوم مردانه (Dior Homme for men)

آقایانی که عاشق عطرهای پودری و شیرین هستند، عطر دیور هوم از برند کریسیتن دیور( Christian Dior) را حتما در نظر داشته باشند. Dior Homme for men رایحه چوبی، شیرین و پودری دارد. رایحه گل زنبق به صورت غالب در این عطر خوشبو از ابتدا تا انتها حس خواهد شد و در کنار این نت خوشبو و دوست داشتنی، رایحه شگفت انگیز پوست کاکائو به زیبایی با وانیل و زنبق ترکیب میشود تا این شاهکار جاویدان آماده خودنمایی شود. از نظر بازخورد برای جنس مخالف، این ادکلن امتیاز خوبی را کسب میکند.

پخش بوی عطر : متوسط

ماندگاری : 6 الی 8 ساعت

قیمت حدودی عطر : نسخه 100 میلی دیور هوم فور من حدودا 300 هزار تومان قیمت دارد .

 

3- عطر گرلن لینستنت مردانه (L'Instant de Guerlain pour Homme)

 اگر رایحه پودری دیور هوم برایتان جذابیت نداشت، اما عاشق عطرهای شیرین و کاکائویی هستید، نگران نباشید ! اینبار سراغ عطر لیستنت گرلن بروید که یکی از بهترین و پرفروش ترین عطرهای مردانه گرلن محسوب میشود و در جهان محبوبیت و شهرت فراوانی هم کسب کرده است . عطر L'Instant de Guerlain pour Homme در شروع رایحه ای بسیار خوشبو از ترکیب ترنج، لیمو سنگی و پوست کاکائو را تقدیمتان میکند. کمی بعد نرم تر شده و رایحه ای نسبتا خوشمزه، کمی تلخ، کمی ترش و شیرین را تقدیمتان میکند.

پخش بوی عطر : متوسط

ماندگاری : 6 الی 8 ساعت

قیمت حدودی عطر : این نسخه از گرلین دارای دو حجم 75 و 125 میلی می باشد که حجم 125 میلی آن حدودا 210 هزار تومان قیمت دارد . 

 

4- عطر ناریسو ردریگز ادوتویلت مردانه (Narciso Rodriguez for Him )

بی تردید یکی از بهترین عطرهای پائیزی مردانه، نارسیسو رودیگز ادوتویلت است . رایحه ای که دقیقا حس و حالش را در فصل پائیز پیدا خواهید کرد آن هم در هنگام قدم زدن زیر باران . رایحه ای خاکی،کمی شور،معطر و مرطوب که اساس رایحه نعنا هندی می باشد در کنار روایح گل بنفشه و مشک و کهربا داستان این عطر را نقل میکند. و شما را به سنگ و کلوخ های کوهستانی باران زده میکشاند. جایی که رایحه معطر گیاهان کوهستانی نمناک را حس میکنید. باید خاطر نشان کنیم که این ادوتویلت بسیار خاص می باشد و 100 البته نیاز به تست قبل از خرید خواهد داشت . این شاهکار توسط عطار چیره دست آقای Francis Kurkdjian طراحی شده است.

پخش بوی عطر : متوسط

ماندگاری : 5 الی 7 ساعت

قیمت حدودی عطر : نسخه 100 میلی نارسیسو طوسی مردانه حدودا 200 هزار تومان می باشد.

 

5- عطر تام فورد فور من اکستریم مردانه (Tom Ford for Men Extreme)

در پنجمین شماره از معرفی بهترین عطرهای مردانه پائیزی دیزاینری، نگاهی داریم به عطری از برند تام فورد. عطر تام فورد اکستریم مردانه رایحه ای کاملا رسمی ، تلخ و شیرین و نسبتا دودی(جس خاکستر مانند) و خاکی دارد . رایحه بسیار خاص برای آقایانی که کاراکتری مرموز و عمیق دارند. حس یک مرد قدرتمند با کت و شلوار مشکی یا طوسی رنگ

پخش بوی عطر : متوسط

ماندگاری : 4 الی 6 ساعت

قیمت حدودی عطر : عطر تام فورد اکستریم مردانه فقط در حجم 50 میلی تولید میشود و قیمتی در محدوده 450 تا 500 هزار تومان دارد.

 

6- عطر هی وود راکی مانتین مردانه (He Wood Rocky Mountain Wood DSQUARED² for men​) مونتین

بعد از شهرت فراوانی که نسخه اولیه هی وود از برند دسکوارد2 کسب نمود، ورژن به مراتب باشکوه تر یعنی He Wood Rocky Mountain رونمایی شد . رایحه ای با همان حس و حال هی وود اولیه اما چوبی تر، نسبتا تلخ تر و دودی شده که پخش و ماندگاری بالاتری هم نسبت به آن داشته است .از نظر ظاهری هم رنگ آن بسیار تیره تر شده است که نشان دهنده حس و حال محتویات شیشه عطر می باشد. بی تردید یکی از بهترین عطرهای مناسب پائیز راکی مانتین جاودانه خواهد بود.

پخش بوی عطر : متوسط رو به ضعیف

ماندگاری : 4 الی 5 ساعت

قیمت حدودی عطر : نسخه 100 میلی هی وود راکی مانتین مردانه حدودا 150 الی 170 هزار تومان می باشد.

 

7- عطر بنتلی فور من اینتنس مردانه (Bentley for Men Intense)

خانه عطرسازی بنتلی جزو برترین دیزاینر های خودروساز بوده است که نه تنها کیفیت و طراحی ساخت در بسته بندی عطرهایش خوب است، بلکه از نظر رایحه و قیمت هم بسیار خوب عمل کرده است . به عبارتی شما با هزینه ای بسیار مناسب عطری سطح بالاتر را خریداری میکنید. بنتلی فور من اینتنس نسخه شدیدتر بنتلی فور من می باشد که بر پایه نت های چوبی و ادویه ای سوار است وادامه راه نسخه اولیه اش را میپیماید اما اینبار باشکوه تر و با پخش و ماندگاری بهتر.

پخش بوی عطر : متوسط تا خوب

ماندگاری : 6 الی 8 ساعت

قیمت حدودی عطر : نسخه 100 عطر بنتلی فور من اینتنس مردانه با قیمت 140 الی 160 هزار تومان به فروش میرسد.

 

8- جنتلمن ژیوانشی مردانه (Givenchy Gentleman for men)

عطی با رایحه ای خاص برای مردانی خاص .  شاهکاری کلاسیک و جاودانه

ژیوانشی جنتلمن همانند نامی که برایش انتخاب شده است، برازنده مردان جنتلمن با استایلی رسمیست . عطری که در سال 1974 به بازار عرضه شد و از آن زمان هنوز هم یک جنتلمن حساب می شود . عطری که جزو تاریخ صنعت عطرسازی محسوب می شود و هیچ وقت از یادها فراموش نخواهد شد . جنتلمن به وسیله نعنا هندی شروعی تلخ ، کمی شور و ترش و البته نمناک دارد که با ترکیب چرم و گربه زباد حس تاریک تر، تلخ تر و کمی چرب تر به خود گرفته است. بعد از مدتی رایحه شیرین عسل بیشترین تاثیر را در ترکیبات قبلی گذاشته و عطر کمی آرام تر میشود.

پخش بوی عطر : متوسط

ماندگاری : 4 الی 6 ساعت

قیمت حدودی عطر : نسخه 100 میلی ادکلن جیوانچی (ژیوانشی) جنتلمن مردانه حدودا 170 هزار تومان قیمت دارد.

9- انکر نویر (نواغ) اسپورت مردانه (Encre Noire Sport Lalique for men)

نسخه اسپورت عطر محبوب لالیک انکر نویر اینبار چهره آرام تر و جوان تری به خود گرفته است . عطری که ادامه دهنده راه نسخه پرفروش لالیک مشکی بوده و امیدوار است دوباره حماسه سازی کند. یکی از بهترین انتخاب ها برای فصل پائیز می باشد که قیمت خرید بسیار مناسبی هم دارد.

پخش بوی عطر : متوسط

ماندگاری : 4 الی 6 ساعت

قیمت حدودی عطر : نسخه 100 میلی انکر نواغ اسپورت مردانه حدودا 110 الی 130 هزارتومان قیمت خریدش می باشد.

 

10-  شانل اگویست پلاتینیوم مردانه (Egoiste Platinum Chanel for men) شنل

عطری کلاسیک، معطر و خاص برای مردانی خاص . عطر شانل اگویست پلاتینوم رایحه ای تلخ، گیاهی، تند و نسبتا صابونی دارد که خاص محسوب میشود و هر سلیقه ای را به خود جذب نخواهد کرد. اما در سبک خود جزو بهترین و با ارزش ترین دیزاینری ها محسوب میشود.

پخش بوی عطر : خوب

ماندگاری : بالای 9 ساعت

قیمت حدودی عطر : قیمت این عطر از شانل حدودا 500 هزار تومان می باشد.

 

نگارش  : تیم مقالات رویال عطر

 

استفاده از مطالب و مقالات وبسایت رویال عطر تنها با درج لینک سایت و  لینک صفحه ها امکان پذیر است .

بحث و گفتگو در قسمت نظرات همین صفحه

 

در صفحات اجتماعی تلگرام و اینستاگرام رویال عطر عضو شوید تا از برنامه ها و مطالب ویژه آن بهره مند شوید :

  • مسابقات عکاسی، تحلیل نویسی ، پرسش و پاسخ با جوایز ارزنده
  • قرعه کشی های جذاب 
  • ارسال تصاویر عطرها و کلکسیون های شما در صفحات با نام خودتان
  • معرفی عطر های زنانه و مردانه و مشترک 
  • مطالب و دانستنی های بسیار مفید در مورد عطر و ادکلن و لوازم آرایشی
  • معرفی محبوب ترین عطرهای سلبریتی های زن و مرد 
  • آموزش تشخیص عطرهای تقلبی از نسخه های ارژینال 
  • کلیپ های تبلیغاتی زیبا از عطرهای تولیدی جهان
  • و برنامه های ویژه و جذاب دیگر برای علاقه مندان به عطر :)

برای عضویت در صفحات مورد نظر، کافیست روی تصاویر فوق کلیک نمایید

 

برچسب : پاییزی - معرفی 10 عطر جدید پاییزی و معرفی 3 عطر جدید پاییزی و معرفی بهترین عطرهای پاییزی و زمستانی - معرفی عطرهای مناسب برای پاییز - جدیدترین عطر مردانه 2015 - بهترین ادکلن مردانه 2016 - ادکلن های معروف مردانه با قیمتادکلن مردانه با ماندگاری طولانی

بهترین عطرهای مردانه برترین عطرهای پائیزی عطرهای مردانه ادکلن های مردانه عطر آقایان عطر پسرانه عطر رسمی عطر نیمه رسمی ادکلن پائیزی ادکلن زمستانی ادکلن گرم عطر گرم عطر روزانه عطر محیط کار عطر دانشگاه

پیشنهادهای رویال عطر

 احسان س

من بيشتر اين عطرها رو داشتم و همشون عطراي پرفروش و محبوب و نسبتا همه پسندي به شمار ميان

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید ! ورود به سایت